Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky sezony 2009 - 2010

Soutěže družstev

II. liga, skupina D

1. Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou
2. 2222 ŠK Polabiny "B"
3. ŠK Caissa RHEA Třebíč "A"
4. ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B"
5. AKIS Pardubice
6. ŠK Bohemia Pardubice
7. ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B"
8. TJ SOKOL Zaječice
9. TJ Jiskra Litomyšl
10. Šachový klub Lokomotiva Brno "B"
11. TJ Žďár nad Sázavou
12. TJ Spartak Pelhřimov

V této velice kvalitní soutěži jsme podle ratingu ELO byli hlavní kandidáti na sestup, takže záchrana je velkým úspěchem. Detailní informace na http://db.chess.cz/soutez.php?sid=678

Krajská soutěž východ

1. TJ Jiskra Litomyšl B
2. Sokol Městečko Trnávka
3. ŠK Svitavy B
4. Lokomotiva Česká Třebová C
5. TJ Sokol Němčice
6. TJ Štefanydes Polička D
7. TJ Štefanydes Polička E
8. ŠK Svitavy C
9. Lokomotiva Česká Třebová D
10. TJ Štefanydes Polička F
11. TJ Jiskra Litomyšl C

B družstvo jsme postavili tak, abychom vyhráli a postoupili do krajského přeboru - podařilo se. Detailní informace na http://db.chess.cz/soutez.php?sid=720 

 Celkově jsme tedy byli v soutěžích družstev, což je hlavní náplň naší činnosti, velice úspěšní. 

Oddílové soutěže

Oddílový přebor

Hrál se tempem 2 x 25 minut + 5 s na tah vždy jedna partie každý druhý a čtvrtý pátek v měsíci.
Konečné pořadí:

pořadí
jméno
počet kol
body celkem
1.
Pekař
14
10

2.

Zeman L.

11

7

3.

Bartošová

10

6,5

4.
Šváb
11
6
5.
Krejčí
12
4,5

6.

Seidl

5

4

7.
Odstrčil Jaromír
9
3,5
8.
Štětka
8
3
9.
Mikulecký
11
3

10.

Lopaur

6

2

11.

Nešpor

2

1,5

12.

Odstrčil Jan

4

1,5

11.
Škeřík
1
1
12.
Jonáš
1
1
13.
Daniel
1
1
15.
Horák
1
0,5
16.
Sauer
2
0,5
18.
Vraj
1
0
19.
Pecháček
1
0

Oddílový přebor v blesku

Hrál se každý první pátek v měsíci + několik dalších mimořádných turnajů, body se sčítaly. 
Konečné pořadí:

pořadí
jméno
součet
1.
Pekař Václav
78,5
2.
Bartošová Lucie
55,5
3.
Šváb Jiří
55
4.
Krejčí Milan
32
5.
Odstrčil Jaromír
31,5
6.
Zeman Ladislav
29,5
7.
Seidl Jiří
17
8.
Štětka Václav
13,5
9.
Sauer Petr
12
10.
Jirsa Lukáš
11,5
11.
Škeřík Karel
10,5
12.
Mikulecký Stanislav
9,5
13.
Zeman Martin
6,5
14.
Lopaur Zdeněk
6
15. - 16.
Horák Libor
5
15. - 16.
Malina Milan
5
17.
Vraj Martin
4
18.
Bednář Roman
3,5
19. - 20.
Malina Martin
3
19. - 20.
Jonáš Petr
3
21. - 22.
Klejch František
1
21. - 22.
Odstrčil Jan
1

Po řadě let, kdy náplň pátečních hracích dnů byla velice slabá, jsme konečně zase uspořádali dvě dlouhodobé soutěže. Úroveň sice nebyla nejlepší jak účastí hráčů, tak kvalitou sehraných partií (oddílový přebor pouze jako rapid), ale aspoň něco.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář